Studium v zahraničí a au-pair Moravskoslezský kraj

podle okresů | podle zaměření

Cloverleaf Limited s. r. o.

tř. 1. Máje 11,
709 00 Ostrava-Mariánské Hory

Jazyková škola Teburg

Vřesinská 185,
708 00 Ostrava-Poruba

STUDENT AGENCY, Ostrava

Nádražní 1,
702 00 Ostrava

Říká se, že nejlépe se člověk naučí cizí jazyk, když odjede do zahraničí. Pokud možno do země, kde se daným jazykem mluví. Někteří lidé využívají tuto příležitost již při studiu, což je veliká výhoda. S programem Erasmus lze ale vycestovat pouze jednou. A co teď. Nezapomínejte, že existují i jiné možnosti studia v zahraničí. V našem katalogu škol najdete i ty, které poskytují nejen nejrůznější druhy studia v zahraničí, ale zároveň umožňují vycestovat jako au-pair.