Studium v zahraničí a au-pair Náchod

A - Z Education centre s.r.o.

Palackého 174,
55101 Jaroměř

Agentura FINE

Palackého 174,
551 01 Jaroměř

Říká se, že nejlépe se člověk naučí cizí jazyk, když odjede do zahraničí. Pokud možno do země, kde se daným jazykem mluví. Někteří lidé využívají tuto příležitost již při studiu, což je veliká výhoda. S programem Erasmus lze ale vycestovat pouze jednou. A co teď. Nezapomínejte, že existují i jiné možnosti studia v zahraničí. V našem katalogu škol najdete i ty, které poskytují nejen nejrůznější druhy studia v zahraničí, ale zároveň umožňují vycestovat jako au-pair.