Studium v zahraničí a au-pair Středočeský kraj

podle okresů | podle zaměření

Jazyky v zahraničí s.r.o.

Kouřimská 303,
284 01 Kutná Hora

Progress Language Institute

Cyrila Boudy 1444, 272 01,
272 01 Kladno

Jazyky v zahraničí s.r.o.

Kouřimská 303,
284 01 Kutná Hora

Au Pair International CZ

Kuzmínova 336,
278 01 Kralupy nad Vltavou 1

JAS Languages - agentura

Ostruhova 58,
27601 Mělník

Říká se, že nejlépe se člověk naučí cizí jazyk, když odjede do zahraničí. Pokud možno do země, kde se daným jazykem mluví. Někteří lidé využívají tuto příležitost již při studiu, což je veliká výhoda. S programem Erasmus lze ale vycestovat pouze jednou. A co teď. Nezapomínejte, že existují i jiné možnosti studia v zahraničí. V našem katalogu škol najdete i ty, které poskytují nejen nejrůznější druhy studia v zahraničí, ale zároveň umožňují vycestovat jako au-pair.