Seznam vyšších odborných škol (VOŠ)

VOŠ SOKRATES

Mojmírovců 1002/42,
709 00 Ostrava

Soukromá Vyšší odborná škola podnikatelská, s.r.o.

Michálkovice 1810/181,
710 00 Ostrava-Slezská Ostrava

Vyšší odborná škola Havířov s.r.o.

Tajovského 2,
736 01 Havířov - Podlesí

1 2 3 >>

(celkem 46 záznamů)

Chcete pokračovat v oboru a mít více praxe? Zkuste některou z vyšších odborných škol . Pokud jste pro svůj obor zapálení, není nic jednoduššího, než si v katalogu vyšších odborných škol najít tu správnou. Jestli je vaším snem stát se hercem nebo režisérem, ale nevzali vás na DAMU, není nic ztraceno. Podívejte se na některou filmovou nebo hereckou vyšší odbornou školu. Zjistěte si informace o vybrané škole a uvidíte, že také studium na vyšší odborné škole, které je dobrou alternativou vysokoškolského studia, pro vás může být zajímavé.

Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…