Seznam vyšších odborných škol (VOŠ)

1 2 >>

(celkem 27 záznamů)

Chcete pokračovat v oboru a mít více praxe? Zkuste některou z vyšších odborných škol . Pokud jste pro svůj obor zapálení, není nic jednoduššího, než si v katalogu vyšších odborných škol najít tu správnou. Jestli je vaším snem stát se hercem nebo režisérem, ale nevzali vás na DAMU, není nic ztraceno. Podívejte se na některou filmovou nebo hereckou vyšší odbornou školu. Zjistěte si informace o vybrané škole a uvidíte, že také studium na vyšší odborné škole, které je dobrou alternativou vysokoškolského studia, pro vás může být zajímavé.