Chemické a technologické školy

UTB Zlín: Fakulta aplikované informatiky

Nad Stráněmi 4511,
760 05 Zlín

Právě se nacházíte v sekci, ve které najdete všechny chemické a technologické školy . Pokud jste si z našeho seznamu chemických a technologických škol nevybrali, doporučujeme vám prohlédnout si také další odvětví, např. vyšší odborné školy. Naše databáze škol nabízí mnoho škol v ČR. Pevně věříme, že si z našeho aktuálního seznamu vyberete i vy. Přejeme vám šťastný výběr té nejlepší školy.

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…