Ekonomické školy Praha 1

CEVRO Institut, o.p.s.

Jungmannova 28/17,
110 00 Praha 1-Nové Město

Vysoká škola aplikovaného práva, s.r.o.

Chomutovická 1443,
149 00 Praha 11 - Jižní Město

Vysoká škola regionálního rozvoje, s.r.o.

Žalanského 68/54,
163 00 Praha 17 - Řepy

CERGE UK

Politických vězňů 7,
111 21 Praha 1

English Business School

Vinořská 163,
190 15 Praha 9 Satalice

Právě se nacházíte v sekci ekonomické školy Praha 1. Aktuálně vidíte veškeré školy, které se zabývají studiem ekonomie a ekonomiky v Praze 1. Pokud jste si z našeho seznamu ekonomických škol nevybrali, doporučujeme vám prohlédnout také další odvětví, např. vyšší odborné školy ekonomické. Naše databáze nabízí mnoho škol v ČR. Pevně věříme, že si z našeho aktuálního seznamu vyberete i vy. Přejeme vám šťastný výběr té nejlepší školy.

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.