Ekonomické školy

Znak školy "Metropolitní univerzita Praha, o.p.s., Praha 10 - Strašnice"

Metropolitní univerzita Praha, o.p.s.

Dubečská 900/10, 100 31 Praha 10 - Strašnice

nám. W. Churchilla 4,

1 2 3 4 >>

(celkem 74 záznamů)

Právě se nacházíte v sekci ekonomické školy . Aktuálně vidíte veškeré školy, které se zabývají studiem ekonomie a ekonomiky . Pokud jste si z našeho seznamu ekonomických škol nevybrali, doporučujeme vám prohlédnout také další odvětví, např. vyšší odborné školy ekonomické. Naše databáze nabízí mnoho škol v ČR. Pevně věříme, že si z našeho aktuálního seznamu vyberete i vy. Přejeme vám šťastný výběr té nejlepší školy.