Ekonomické školy

SU Opava: Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Univerzitní náměstí 1934/3,
733 40 Karviná

ŠKODA AUTO VYSOKÁ ŠKOLA o.p.s.

Na Karmeli 1457,
293 01 Mladá Boleslav

VŠE Praha: Fakulta informatiky a statistiky

nám. W. Churchilla 4,

Vysoká škola ekonomie a managementu

Nárožní 2600/9a,

<<  1 2 3 4 >>

(celkem 74 záznamů)

Právě se nacházíte v sekci ekonomické školy . Aktuálně vidíte veškeré školy, které se zabývají studiem ekonomie a ekonomiky . Pokud jste si z našeho seznamu ekonomických škol nevybrali, doporučujeme vám prohlédnout také další odvětví, např. vyšší odborné školy ekonomické. Naše databáze nabízí mnoho škol v ČR. Pevně věříme, že si z našeho aktuálního seznamu vyberete i vy. Přejeme vám šťastný výběr té nejlepší školy.

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.