Filozofické, sociální a teologické školy Hl.m. Praha

Právě se nacházíte v sekci, ve které najdete filozofické školy, sociální školy a teologické školy v Praze. Pokud jste si z našeho seznamu filozofických, sociálních nebo teologických škol nevybrali, doporučujeme vám prohlédnout si také další odvětví, např. vyšší odborné školy. V naší databázi vysokých škol najdete mnoho škol v ČR. Pevně věříme, že si z našeho seznamu vyberete i vy. Přejeme vám šťastný výběr té nejlepší školy.

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.