Filozofické, sociální a teologické školy Praha 1

110 00 Praha 1-Nové Město

UK Praha: Filozofická fakulta

nám. J. Palacha 2,

Vysoká škola aplikovaného práva, s.r.o.

Chomutovická 1443,
149 00 Praha 11 - Jižní Město

Právě se nacházíte v sekci, ve které najdete filozofické školy, sociální školy a teologické školy v Praze 1. Pokud jste si z našeho seznamu filozofických, sociálních nebo teologických škol nevybrali, doporučujeme vám prohlédnout si také další odvětví, např. vyšší odborné školy. V naší databázi vysokých škol najdete mnoho škol v ČR. Pevně věříme, že si z našeho seznamu vyberete i vy. Přejeme vám šťastný výběr té nejlepší školy.

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…