Filozofické, sociální a teologické školy Praha

Znak školy "Metropolitní univerzita Praha, o.p.s., Praha 10 - Strašnice"

Metropolitní univerzita Praha, o.p.s.

Dubečská 900/10, 100 31 Praha 10 - Strašnice

UK Praha: Fakulta sociálních věd

Smetanovo nábřeží 6,

UK Praha: Filozofická fakulta

nám. J. Palacha 2,

UK Praha: Fakulta humanitních studií

U Kříže 8,
158 00 Praha 5 - Jinonice

University of New York in Prague

Londýnská 41,
120 00 Praha

Právě se nacházíte v sekci, ve které najdete filozofické školy, sociální školy a teologické školy v Praze a okolí. Pokud jste si z našeho seznamu filozofických, sociálních nebo teologických škol nevybrali, doporučujeme vám prohlédnout si také další odvětví, např. vyšší odborné školy. V naší databázi vysokých škol najdete mnoho škol v ČR. Pevně věříme, že si z našeho seznamu vyberete i vy. Přejeme vám šťastný výběr té nejlepší školy.

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.