Filozofické, sociální a teologické školy

Znak školy "Metropolitní univerzita Praha, o.p.s., Praha 10 - Strašnice"

Metropolitní univerzita Praha, o.p.s.

Dubečská 900/10, 100 31 Praha 10 - Strašnice

UK Praha: Fakulta sociálních věd

Smetanovo nábřeží 6,

UK Praha: Husitská teologická fakulta

Pacovská 350/4,

OU Ostrava: Fakulta filozofická

Reální 5,
701 03 Ostrava 1

CEVRO Institut, o.p.s.

Jungmannova 28/17,
110 00 Praha 1-Nové Město

UK Praha: Katolická teologická fakulta

Thákurova 3,
160 00 Praha 6 - Dejvice

1 2 >>

(celkem 38 záznamů)

Právě se nacházíte v sekci, ve které najdete filozofické školy, sociální školy a teologické školy . Pokud jste si z našeho seznamu filozofických, sociálních nebo teologických škol nevybrali, doporučujeme vám prohlédnout si také další odvětví, např. vyšší odborné školy. V naší databázi vysokých škol najdete mnoho škol v ČR. Pevně věříme, že si z našeho seznamu vyberete i vy. Přejeme vám šťastný výběr té nejlepší školy.

Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…