Filozofické, sociální a teologické školy

Vysoká škola aplikovaného práva, s.r.o.

Chomutovická 1443,
149 00 Praha 11 - Jižní Město

UK Praha: Katolická teologická fakulta

Thákurova 3,
160 00 Praha 6 - Dejvice

ZČU Plzeň: Fakulta pedagogická

Sedláčkova 38,

ZČU Plzeň: Fakulta filozofická

Sedláčkova 38,

UP Olomouc: Filozofická fakulta

Křížkovského 10,
771 47 Olomouc 1

UK Praha: Husitská teologická fakulta

Pacovská 350/4,

MU Brno: Filozofická fakulta

Arna Nováka 1,
602 00 Brno

<<  1 2

(celkem 38 záznamů)

Právě se nacházíte v sekci, ve které najdete filozofické školy, sociální školy a teologické školy . Pokud jste si z našeho seznamu filozofických, sociálních nebo teologických škol nevybrali, doporučujeme vám prohlédnout si také další odvětví, např. vyšší odborné školy. V naší databázi vysokých škol najdete mnoho škol v ČR. Pevně věříme, že si z našeho seznamu vyberete i vy. Přejeme vám šťastný výběr té nejlepší školy.

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.