Lékařské a zdravotnické školy

UK Praha: Farmaceutická fakulta v Hradci Králové

Heyrovského 1203,
500 05 Hradec Králové

UJEP Ústí nad Labem: Fakulta zdravotnických studií

Velká Hradební 13,
400 96 Ústí nad Labem

OU Ostrava: Lékařská fakulta

Syllabova 19,
703 00 Ostrava 3

VFUB Brno: Farmaceutická fakulta

Palackého 1/3,
612 42 Brno

UP Olomouc: Lékařská fakulta

tř. Svobody 8,
771 26 Olomouc 1

1 2 >> 

(celkem 23 záznamů)

Právě se nacházíte v sekci zdravotnické a lékařské školy . Aktuálně vidíte veškeré zdravotnické a lékařské školy . Pokud jste si z našeho seznamu lékařských škol nevybrali, doporučujeme vám prohlédnout si také další odvětví, např. vyšší odborné školy zdravotnické. Naše databáze nabízí mnoho škol v ČR. Pevně věříme, že si z našeho aktuálního seznamu vyberete i vy. Přejeme vám šťastný výběr té nejlepší školy.

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.