Pedagogické a tělovýchovné školy Praha

UK Praha: Fakulta tělesné výchovy a sportu

José Martího 31,
162 52 Praha 6 - Veleslavín

Právě se nacházíte v sekci, ve které najdete všechny pedagogické a tělovýchovné školy v Praze a okolí. Pokud jste si z našeho seznamu pedagogických nebo tělovýchovných škol nevybrali, doporučujeme vám prohlédnout si také další odvětví, např. vyšší odborné školy. Naše databáze nabízí mnoho škol v ČR. Pevně věříme, že si z našeho aktuálního seznamu vyberete i vy. Přejeme vám šťastný výběr té nejlepší školy.

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.