Právnické školy a fakulty

Znak školy "Metropolitní univerzita Praha, o.p.s., Praha 10 - Strašnice"

Metropolitní univerzita Praha, o.p.s.

Dubečská 900/10, 100 31 Praha 10 - Strašnice

Panevropská vysoká škola (UNINOVA)

Matrosovova 833/14,
709 00 Ostrava

ZČU Plzeň: Fakulta právnická

Sady Pětatřicátníků 14,

UK Praha: Právnická fakulta

nám. Curieových 7,

CEVRO Institut, o.p.s.

Jungmannova 28/17,
110 00 Praha 1-Nové Město

Joštova akademie

Mendlovo nám. 2,
603 00 Brno

Joštova akademie

Mendlovo nám. 2,
603 00 Brno

Panevropská vysoká škola (UNINOVA)

Wuchterlova 523/5,

Mezinárodní Ekonomický Institut s.r.o.

V Lázních 688,
25242 Jesenice u Prahy

BIBS - vysoká škola

Lidická 960/81,
602 00 Brno

1 2 >>

(celkem 27 záznamů)

Právě se nacházíte v sekci právnické školy . Aktuálně vidíte veškeré školy, které se zabývají studiem práva . Pokud jste si z našeho seznamu právnických škol nevybrali, doporučujeme vám prohlédnout si také další odvětví, např. vyšší odborné školy právnické. Naše databáze nabízí mnoho škol v ČR. Pevně věříme, že si z našeho seznamu vyberete i vy. Přejeme vám šťastný výběr té nejlepší školy.