Přírodovědecké školy a fakulty

UJEP Ústí nad Labem: Fakulta životního prostředí

Králova výšina 3132/7,
400 96 Ústí nad Labem

UJEP Ústí nad Labem: Přírodovědecká fakulta

České mládeže 8,
400 96 Ústí nad Labem

MU Brno: Fakulta informatiky

Botanická 68a,
602 00 Brno

JU České Budějovice: Přírodovědecká fakulta

Branišovská 31,
370 05 České Budějovice

UP Olomouc: Přírodovědecká fakulta

17. listopadu 12,
771 46 Olomouc

ČZU Praha: Fakulta životního prostředí

Kamýcká 1176,
165 21 Praha 6 - Suchdol

UHK Hradec Králové: Přírodovědecká fakulta

Rokitanského 62,
500 03 Hradec Králové

Právě se nacházíte v sekci přírodovědecké školy . Aktuálně vidíte veškeré přírodovědecké školy . Pokud jste si z našeho seznamu přírodovědeckých škol nevybrali, doporučujeme vám prohlédnout si také další odvětví, např. vyšší odborné školy přírodních věd. Naše databáze vysokých škol nabízí mnoho škol v ČR. Pevně věříme, že si z našeho aktuálního seznamu vyberete i vy. Přejeme vám šťastný výběr té nejlepší školy.

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Přečtěte si rozhovor s Junko Shimada - japonskou studentkou, která před třemi lety získala cenu v Hrabalovské soutěži pro mladé překladatele do japonštiny.
Nečekané zážitky při stopování
O své zkušenosti z letního stopování do zemí bývalé Jugolsávie se podělil náš spolupracovník Tomáš Kolomazník. Co vás může potkat? Na co si dát pozor? A jak nízkorozpočtově se dá cestovat a zažít nečekané?
Výuka jazyků v evropských školách
Které cizí jazyky se nejčastěji vyučují v evropských školách? Od kolika let se je žáci v jednotlivých zemích začínají učit? Jaké úrovně mají dosáhnout? Jak se na výuku cizích jazyků připravují učitelé? Jaká…